Genesis

Ultra Premium

Děláme jen to nejlepší!

Genesis je vyvinuto tak, aby zajišťovalo dokonalou výživu. Pokyny našim odborníkům na výživu byly jednoduché: „Vytvořte co možná nejlepší, nejvýživnější stravu. Bez omezení a bez kompromisů."

Výrobní proces je rozhodující složkou skutečně prvotřídního krmiva. Při výrobě Genesis dbáme na náročné a důsledné standardy kontroly kvality. Všechny naše Genesis produkty jsou vyvinuty tak, aby zajišťovaly vašim mazlíčkům výjimečnou výživu a vynikající chuť.

Krmiva Genesis společně s vaší milující péčí je vše, co váš přítel potřebuje pro zdravý a šťastný život.

Genesis Život Obohacující Recept

Vylepšení kvality života vašeho rodinného mazlíčka je pro vás důležité.

Krmiva Genesis jsou, dle našeho názoru, krmiva s prvotřídní kvalitou, pečlivě vytvořené podle náročných požadavků. Používáme speciální přísady společně s řádně vyváženými vitamíny, minerály a živinami, které pomáhají vašemu mazlíčkovi žít dlouhý, šťastný a zdravý život. Vybrali jsme tyto přísady pečlivě s myšlenkou na vašeho mazlíčka – neměli jsme žádná omezení na kvalitu přísad, protože si myslíme, že váš miláček si zaslouží skutečně to nejlepší – Genesis! Budete milovat výsledky, které uvidíte na srsti, očích, tlapkách a celkové fyzické a mentální kondici vašeho mazlíčka. Vy sami to posoudíte!

Ultra Premium Genesis společně s čerstvou vodou, dostatkem pohybu a samozřejmě vaší oddanou láskou a pozorností je vynikající volba pro život vašeho miláčka.

http://www.askino.cz/

Více informací

Chicopee

High Premium

Chicopee je vysoce kvalitní krmivo, které dodává vašim psím a kočičím členům rodiny „zdraví celého těla".

Naše metoda „zdraví celého těla" zajišťuje, že každé naše krmivo odpovídá nutričním požadavkům pro každé stádium života vašeho mazlíčka. Váš mazlíček je součástí vaší rodiny od toho vzrušujícího dne, kdy k vám ten malý chlupatý přítel dorazí, až do seniorských let ve vaší péči.

V nabídce Chicopee můžete najít produkt, který odpovídá každému stádiu života vašeho mazlíčka. Používáme jen ty nejlepší dostupné přísady, takže můžete důvěřovat výživné kvalitě každého výrobku Chicopee.

„Zdraví celého těla" také znamená, že jsme věnovali zvláštní pozornost životnímu stádiu vašeho mazlíčka při výběru velikosti a tvaru granulí každého výrobku. Proč je to důležité? Tvar granulí také ovlivňuje chuť krmiva pro vašeho mazlíčka. Můžete si být jisti, že s Chicopee nabízíte vašemu miláčkovi nejen vynikající výživu, ale dáváte jim také lahodné jídlo, které jim bude skutečně chutnat.

 

Krmte Chicopee High Premium – dodávající „zdraví celého těla" – vynikající výživa

http://www.askino.cz/

Více informací

Distribuce ve vašem regionu

Prosím, vyberte místo, kde byste rádi našli produkty Harrison

Můžete najít produkty Harrison na následujících místech